Покажуть 5 світових кінохітів минулого року, які обійшли Україну

6 лет назад 0

14-19 лютого у кінотеатрі "Київ" відбудеться спеціальний показ програми "Невидане".

Показ пройде за підтримки Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" і B&H Film Distribution Company.

У програмі демонструватимуть стрічки 2017 року, які оминули український прокат. Покази фільмів відбудуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

"Назви мене своїм ім'ям" реж. Лука Гуаданьїно

Стрічка отримала 4 номінації на премію "Оскар", і в ній йдеться про молодого хлопця, який приїхав з родиною на канікули в Італію. Тут він зустрічає вченого Олівера, у якого закохується до нестями.

"Ведмідь Бріґсбі", реж. Дейв МакКері

У фільмі розповідається про чоловіка, який живе з батьками у замкненому приміщенні. Він дізнається правду, що його батьки несправжні, як і улюблений телесеріал про ведмедя Бріґсбі. Головний герой планує власними силами втілити свою мрію і продовжити зйомки неіснуючого телесеріалу.

"Історія привида", реж. Девід Лоурі

Прем'єра фільму відбулася на фестивалі "Санденс". Кейсі Аффлек грає привида, який не має змоги покинути рідну оселю і відпустити своє кохання.

"Ромен Дж. Ізраел, адвокат", реж. Ден Ґілрой

Виконавець ролі Ромена Ізраела Дензел Вашинґтон номінований на "Оскар" у категорії "Найкращий актор". Компанія Ізраела переживає не найкращі часи, і головному героєві доводиться працювати з багатим і цинічним Джорджем Пірсом. Наївні погляди Ромена на судові справи поступово змінюються під впливом нового начальника.

"Сніговик", реж. Томас Альфредсон

Це однойменна екранізація детективного роману Ю Несбе про серійного вбивцю у норвезькому містечку. Головну роль виконує Майкл Фассбендер.