Проблеми людей очима тварин

5 лет назад 0

На сцені під дахом Херсонського театру ім. Миколи Куліша в рамках Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» харківський експериментальний «Театр 19» представив незвичайну  й оригінальну виставу сучасного американського драматурга Дона Нігро «Звірячі історії».

Глядачі побачили смішні та зворушливі історії про індиків, Мишу, Бурундука, Кішку, Папуг та інших звірів, які розмірковують про проблеми сучасних людей.

Кожна історія має власний підтекст. Починається вистава історією індички Пенні, яка мріє стати саксофоністкою і доводить, що немає нічого неможливого; сіра мишка, яка все життя бореться зі спокусою під назвою «сир у мишоловці»; папуги розкривають проблему сімейних стосунків; кажан протестує проти всіх, бо його не приймають до себе ні звірі, ні птахи, а остання історія — про корів, яких ведуть на бійню, показує, як різні люди реагують на невідомість.

Вистава цікава, весела та зворушлива одночасно. Актори спілкуються з глядачами,  заповнюють собою весь простір сцени. Нудьгувати глядачам було ніколи – вони веселилися та переживали разом із героями, і кожен знайшов серед персонажів схожого на себе.

  •  

View the embedded image gallery online at:
http://vgoru.org/index.php/kultura/item/41895-problemy-liudei-ochyma-tvaryn#sigProIdb12e2d0ee8