Пуерторіканець вчить американців танцювати українські танці (відео)

6 лет назад 0

Пуерторіканець Орландо Паган закохався в українські народні танці ще підлітком, а тепер вчить танцювати дітей в Нью-Йорку та Нью-Джерсі (США).

Зараз Орландо Паган є художнім керівником ансамблю "Сизокрилі" в школі народного балету ім. Роми Прийми-Богачевської. Разом з дружиною Ларисою вони викладають українські народні танці для дітей, — про це передає Gazeta.ua.

Орландо Паган виріс у пуерторіканській родині в одному з районів Нью-Йорка Бронксі. У дитинстві займався бейсболом, мріяв стати зіркою кіно. Танцями почав займатися у середній школі. Вчитель пообіцяв — тих, хто танцює, буде вчити також і акторській майтерності. Після цього Паган вступив до престижної ньюйоркської школи виконавських мистецтв — хотів на акторські курси, а взяли на танцювальні.

"У наступні чотири роки я тільки те й робив, що танцював. Вивчав балет, сучасний танець, джаз, степ, африканські танці", — розповів Орландо Паган.

Орландо вперше з'явився у школі народного балету ім. Роми Прийми-Богачевської. Його запросили на репетицію українського національного ансамблю. Орландо передивився виступи танців та закохався в них. Після цього він вирішив спробувати свої сили в цьому. І з того часу викладає українські народні танці в школі.

Саме завдяки урокам українського танцю Орландо Пагана у віці 32 років прийняли в престижну трупу танцювального театру Гарлема під керівництвом Артура Мітчела. Орландо став солістом театру Гарлема і одночасно танцював в "Сизокрилих", а також викладав у школах танцю та у літньому танцювальному таборі.