Теплі дні та свята воїнства й козацтва об’єднали молодь Херсонщини для військово-патріотичних забав

6 лет назад 0

Олешківський ліс згадав часи козацької слави — на вихідних тут пройшли збори учасників військово патріотичної гри "Творці сучасності".

Як повідомляють організатори заходу, молодіжна військово-патріотична спортивна гра «Творці сучасності», що пройшла цими вихідними, була  присвячена Дню захисника України, Дню українського козацтва та 306–й річниці заснування Олешківської січі.

Спортивні заходи почались вранці у неділю під виступ арт-гурту «102 FM» Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Молоді виконавці заспівали гімн, чим підбадьорили школярів і настроїли їх на серйозні змагання.

У змаганнях взяли участь 250 хлопців та дівчат з 8 загальноосвітніх шкіл Олешківського району Херсонської області. В цьому році традиційно в програмі заходів були різноманітні творчі конкурси, стройова підготовка, спортивні змагання, метання гранат, стрільба по мішенях та надання долікарської допомоги.

Школярі були в захваті від виставки зброї і показового виступу кінологів зі службовими собаками. Треновані собаки виконували безліч команд і затримували імпровізованого «злочинця». Після виступу чотирилапі захисники позували для фото с дітьми. Також дітей здивував спецпідрозділ «КОРД», який продемонстрував високі навики рукопашного бою та затримання озброєних злочинців в автомобілі.

Після закінчення виступів члени журі нагородили команди учасників. Закривав щорічні змагання традиційно арт-гурт «102 FM» обласного главку поліції.

Відділ комунікації поліції Херсонської області