В Україні знімуть перший вітчизняний бойовик

5 лет назад 0

Український режисер Сергій Шляхтюк представить перший вітчизняний бойовик.

Зйомки розпочнуться найближчим часом. До кінця 2019-го українці побачать його роботу під назвою "Понад усе", передає сайт "Gazeta.ua".

Майбутні глядачі самі виберуть акторів для стрічки шляхом голосування в мережі, розповів Сергій Шляхтюк.

Події розгортатимуться у недалекому майбутньому. Україна. 2025-й. Головні герої фільму Андрій та Павло стають випадковими свідками резонансного злочину. А незабаром події перетворюють їх на перших підозрюваних.

Режисер каже, що упевнений у своїх силах, хоч "Понад усе" — перший його повний метр. У різних ролях Шляхтюк долучався до шістьох повнометражних проектів. Був дублером, постановником трюків, режисером.

"Якість була не дуже, але там була добра школа на власних помилках, людина тільки на практиці розуміє свої можливості", розповів Шляхтюк.

Хорошу команду, яку режисер зібрав для роботи над фільмом, чоловік вважає запорукою майбутнього успіху, і називає їх другою родиною.

Сергій не боїться критики. Сподівається, що теперішні гострі язики ще скажуть: "А я його знав, я з ним працював, я тримав ту саму чашку". Знає, як зробити правильний екшн, не витрачаючи 30-50 млн.

Сюжет до фільму режисер придумав ще у 2014-му. Тезами записав у блокнот. Митець хотів зробити щось, що не так явно говорить про війну. Підніме питання соціальні, національні, але не битиме себе суперпатріотично у груди. Сергій Шляхтюк придумав свій термін — ненав'язливий патріотизм. У фільмі хоче повністю прибрати Радянський Союз, використовувати лише старі будівлі. Частина зйомок буде у Львові, зокрема і з новими сучасними будівлями.

Було чимало бажаючих спробувати себе у ролі акторів. Анкети подали більше тисячі претендентів. Багато цікавих типажів, які співають, ведуть свої блоги, пишуть вірші, роблять короткометражки. Вони поки що не показали себе світу і Україні.

Персонажі виконуватимуть за себе 70% трюків. Це основна умова. Активно займатимуться підготовкою фізичною та трюковим тренуванням.