«Вулкан» отримав нагороду в Рабаті

6 лет назад 0

Фото з фейсбук-сторінки Романа Бондарчука.

Під час вручення Ґран-прі в Рабаті.

Фільм «Вулкан» нашого земляка, кінорежисера Романа Бондарчука, продовжує збирати нагороди всесвітніх кінофестивалів. Ось і вчора стрічка  отримала Ґран-прі на фестивалі в Рабат і ( Марокко ) . Рішення журі було одностайним.

Нагадаємо, що «Вулкан» вже виборов Ґран-прі Міжнародного фестивалю нового кіно у місті Спліт (Хорватія). За визначенням журі фестивалю, «Вулкан» — це багатошарова притча, що з легкістю і гіркуватим присмаком зображує реальність.

Фільм також отримав приз глядацьких симпатій Hidden Dragon на Міжнародному кінофестивалі в Пінь’яо (Китай).

Раніше «Вулкан» отримав нагороду за найкращу режисуру в Алмати та Ґран-прі кінофестивалю «Золотий абрикос» в Єревані, де головою журі був двічі оскароносець, призер Каннського МКФ, іранський кинорежисер, продюсер і сценарист Асгар Фархаді. А 26 вересня фільм «Вулкан» відкрив кінофестиваль BEAST International Film Festival у м. Порту (Португалія).

Проект фільму «Вулкан» став одним із переможців Сьомого конкурсного відбору Держкіно. Стрічка створена спільно Україною і Німеччиною. З українського боку виробництво здійснила кінокомпанія «ТАТОФІЛЬМ» (продюсер Олена Єршова) і ГО «Південь» (продюсер Дар’я Аверченко) за підтримки Держкіно. Сценарій фільму написали Алла Тютюнник, Дар’я Аверченко і Роман Бондарчук.

Нині фільм продовжує своє фестивальне турне. За словами продюсера картини Олени Єршової, «Вулкан» отримав вже понад тридцять запрошень на міжнародні кінофестивалі з різних країн світу.