У Херсоні відбудеться благодійний «Фотодень»

5 лет назад 0

31 січня 2018 року Фотостудія «Комната» та ХМГО «Центр сімейної реабілітації дітей-інвалідів  «Софія» запрошують усіх херсонців взяти участь у благодійному фотодні, організованому на підтримку сімей  з дітьми з обмеженими можливостями. Інформаційний партнер проекту – Спілка жінок Херсонщини.

Запрошуємо усіх, хто хоче «запам’ятати» мить свого життя та зберегти ці спогади на світлинах, стати героями професійної фотосесії. Ви не лише поповните свій сімейний фотоальбом, а й гарантовано отримаєте позитивний заряд енергії та долучитеся до благодійної справи. 

Важливо! Якщо Ви – професійний фотограф чи ініціативний фотолюбитель і маєте час та бажання зробити посильний внесок у роботу фотодня – організатори з радістю запрошують Вас стати ідейним натхненником  заходу та  провести фотосесію в локаціях Фотостудії «Комната».

Усі кошти, виручені від проведених зйомок, буде направлено на організацію фотосесій для родин і дітей з інвалідністю. Підсумком проекту стане тематична фотовиставка.

З питань співпраці та участі у проекті звертайтеся за адресою: м. Херсон, просп. Будівельників, 10. Тел. 066 612 57 82 (з 9.00 до 20.00).

Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.