У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

3 года назад 0

“Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо над альбомом «Океан Ельзи» і маємо нової музики вже не на одну платівку! Одного дня, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проект і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами?

Так і народилась ідея мого нового проекту. Ми назвали його «Оранжерея»”, — розповідає Святослав Вакарчук.

До програми концертів "Оранжереї" увійдуть декілька нових пісень, які написані до майбутнього альбому ОЕ. А також «домашні» версії пісень Океану та інших відомих композицій, які ви знаєте давно, але такими ще не чули.

Світло – це слово, якого достатньо для характеристики «Оранжереї»: теплі, зігріваючі хвилі розходяться від кожної з пісень нового дивовижного проекту Святослава Вакарчука. Певно, немає глядача, який залишився би байдужим після відвідування концертів цього всеукраїнського туру.

Спеціально для проекту найвідоміший майстер світла з Литви Арвідас Буйнаускас створив концепцію світлового оформлення на сцені. Окрема частина — це декорації, які переносять і музикантів, і глядачів у затишний світ музичної оранжереї. Не проґав можливості поринути у магічний всесвіт!

23 червня 2021

Кіноконцертний зал "Ювілейний"

Квитки за посиланням