У Львові розпочався фестиваль короткометражок Wiz-Art

6 лет назад 0

Впродовж тижня львів`яни та гості міста можуть відвідати понад 20 кінопоказів, дискусії, майстер-класи й вечірки.

Фестиваль триватиме з 6 по 12 серпня. Офіційне відкриття ‒ 9 серпня у кінопалаці на Театральній, пише zaxid.net. 

Wiz-Art у місті Лева відбувається водинадцяте. Його цьогорічний слоган «Те, чого ми не бачимо».

 

«Така тематика ‒ наш посил Україні, Львову про традицію заплющення очей. Ця традиція навіть не в тому, що ми чогось не бачимо, а в тому, що ми це не проговорюємо. Слоган не є темою абсолютно всіх стрічок, однак він торкається безпосередньо кожної і тим їх об’єднує. Фільм, як лінза. Він допомагає побачити більше під пильним, прискіпливим та ніжним поглядом режисера», ‒ ділиться Ольга Райтер, програмна директорка фестивалю.

У програмі ‒ 127 стрічок з усього світу. Проте лише 25 із них братимуть участь у міжнародному та національному конкурсах. Вони змагатимуться за гран-прі у розмірі 20 тисяч гривень у номінаціях за найкращу режисуру та сценарій.

«Найкращі короткометражні фільми визначатиме міжнародне журі фестивалю у складі трьох представників індустрії. Серед них фестивальний відбірник та консультант Массіміліано Нардуллі з Італії, режисер Марк Реймонд Вілкінс з Швейцарії та продюсерка й програмна координаторка фестивалю «Docudays» Дарія Бассель з України», ‒ розповідає Валентина Залевська, менеджерка програмної індустрії.

Детальна програма подій та локацій на сайті фестивалю. Придбати квитки можна на сайті. Однак платними є не всі заходи, деякі безкоштовні і доступні всім охочим.