![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/01/3c9895d47677d44b2b1f8277179a94f1-750x450.jpg)
У школах Музиківської громади покажуть «Кіборгів»
6 лет назад 0
У Музиківській громаді відбудеться показ кінострічки «Кіборги».
Блокбастер про війну на Сході покажуть в школах для учнів старших класів та всіх бажаючих. Показ відбудеться 7 лютого в актових залах Музиківської та Східненської шкіл. Про це йдеться на офіційній сторінці ОТГ в Фейсбук. «Запрошуємо на перегляд Першого українського блокбастера про війну на Сході — «Кіборги». Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва розповідає про події оборони Донецького аеропорту в 2014-15 рр., хоча фактично він присвячений пошуку відповіді на питання — хто ми, українці? Чим для нас є Україна?», — йдеться в повідомленні