Україна на Євробаченні-2017. Що відомо про гурт О.Torvald

7 лет назад 0

Україну на пісенному…

Спробуємо детально розповісти, що це за гурт.

Колективу вже понад 10 років. Створений у Полтаві в 2005 році, вже через рік його учасники переїхали до Києва. Винайняли великий приватний будинок, де перший час мешкали всі разом.

До складу О.Torvald входять Женя Галич (вокал), Денис Мизюк (гітара), Олександр Нечипоренко (гітара) та Ігор Одарюк (змінив тромбон на бас-гітару). Також приєднався барабанщик.

Брали участь у різних конкурсних та фестивалях — GBOB, "Червона Рута", "Перлини Сезону", "Таврійські ігри". Дебютний альбом з "O.Torvald — 2008" побачив світ у травні 2008-го на лейблі "Весна Music", музиканти підкріпили його відеокліпом на пісню "Не залишай". Після цього гурт частіше з'являється на телебаченні, радіо та інших ЗМІ.

На початку 2009-го року американський режисер українського походження Алекс Баєв знімає з музикантами два відеокліпи — пісню з альбому O.Torvald "Київ-Лондон" та зовсім свіжий запис "Не грузи". А масове визнання приходить після виходу другого альбому "В тобі" у вересні 2011-го. Трек-лист альбому складався з 12 пісень на три з них було відзнято відеокліпи. O.Torvald презентували свою платівку у 30 містах України під час свого осіннього турне, яке мало назву "В ТОБІ TOUR 2011".

У лютому 2012-го року музиканти влаштувати акустичний тур і записували всі свої виступи. В квітні допрацьовані на студії записи було видано як платівку "Акустичний". Паралельно O.Torvald почали роботу на третім номерним альбомом.

Влітку гурт зіграв на 20-х фестивалях, серед них Prosto Rock (з Linkin Park, Garbage), "Краще Місто" (з Evanescence, The Rasmus), "Захід", Ekolomyja (Польща). На фестивалі Global Gathering в липні музиканти спільно з DJ Tapolsky та VovKING представили спільний електронно-роковий EP "Використовуй нас".

 

Восени оголосили про вихід третьої номерної платівки "Примат" та презентовано відеокліп на пісню "Mr.DJ". Відео не пройшло цензуру жодного з музичних телеканалів. Альбом вийшов 23 листопада і включав 16 треків, у рамках туру на його підтримку музиканти зіграли вже понад 20 концертів.

Восени 2014 року гурт оголосив про вихід п'ятого альбому "Ти Є". Він з'явився 4 грудня 2014 року.

25 лютого 2017 року перемогли в фіналі українського національного відбору конкурсу Євробачення — 2017 з піснею "Time".

Вокаліст гурту Женя Галич відомий українцям ще й як ведучий на телебаченні та радіо. Зокрема, дуже популярним свого часу було його шоу "Чіпси. Чікси. Лавандо$", що виходило на телеканалі М1.

Ще перед оголошенням офіційних результатів фіналу Галич пообіцяв всім своїм шанувальникам безкоштовний концерт в разі перемоги. "Якщо ми будемо представляти Україну на Євробаченні, ми поставимо сцену на КПІ і будемо грати безкоштовний концерт в травні. Обіцяю", – запевнив він у своєму відеозверненні.