Унікальний голос Ніни Матвієнко вперше пролунає на Херсонщині

4 года назад 0

Легенда української народної пісні з унікальним голосом Ніна Матвієнко вперше з сольним концертом завітає на Херсонщину.

Творчий вечір Ніни Матвієнко відбудеться у Херсоні в Палаці молоді та спорту (ДКТ) 29 листопада 2019 року о 18:00, а 30 листопада концерт відомої української співачки відбудеться у м. Нова Каховка, в Палаці культури о 18:00. 

Ніну Матвієнко називають символом епохи, легендою, душею України, голосом народу. Серед її відзнак – звання Героя України, Народної артистки України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка.

Як розповіла журналістам «Першого регіонального» Тетяна Буренко , керівник благодійного фонду «Ангел бажань», у жовтні Ніна Матвієнко завітала на Херсонщину, вона була у складі журі всеукраїнського дитячого фестивалю «Парад зірок». Після зустрічі з нашим краєм та талановитими дітками, співачка виявила бажання повернутися на Херсонщину, але вже з сольним концертом.

Зустріч відбудеться у форматі творчого вечора – Ніна Матвієнко розповість відверто про свою історію зіркового шляху та заспіває пісні-балади, ліричні та народні композиції.

Крім того, за словами Тетяни Буренко, всі кошти, які будуть зібрані з творчого вечора, будуть направлені на благодійність. 19 та 20 грудня 2019 року у день Святого Миколая для дітей з багатодітних, малозабезпечених родин, дітей ветеранів АТО та дітей-чорнобильців буде влаштовано новорічний ранок «Снігова королева».

Перший регіональний