З’явилися перші кадри фільму «Захар Беркут» з голлівудським актором

5 лет назад 0

Творці історичного екшену "Захар Беркут" презентували перший тизер стрічки.

Фільм знімають режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн за мотивами повісті Івана Франка, передає сайт "Gazeta.ua".

Головну роль в картині виконує американський актор Роберт Патрік, відомий за образом головного лиходія у фільмі "Термінатор-2" — робота Т-1000.

За сюжетом повісті "Захар Беркут", монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Проте невеличка громада карпатських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити чисельного ворога.

"Історія Захара Беркута – про кожного з нас, — каже Роберт Патрік про роль. — Вона змушує замислитися над тим, що ми робитимемо, коли наш спосіб життя опиниться під загрозою. Чи ми будемо тікати, чи будемо боротися та відстоювати те, у що віримо? Найближчою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу. Він не хотів чужого панування ні над ним самим, ані над його народом. Натомість він бажав, щоб люди самі вирішували, хто і як ними має правити, і він був готовий боротися за свою свободу".

Стрічку фільмували влітку 2018-го неподалік Синевірської Поляни на Закарпатті та на Київщині.

Бюджет картини "Захар Беркут" — 75 млн грн. Фільм вийде в прокат 10 жовтня 2019 року.

Окрім Роберта Патріка, у "Захарі Беркуті" зніматимуться американські актори Роккі Майєрс ("Люцифер"), Поппі Дрейтон ("Хроніки Шаннари"), Олівер Тревена. А також Томмі Фланаган, який грав у фільмах "Гладіатор", "Хоробре серце". Він перевтілиться на боярина-зрадника Тугара Вовка.