Знаменитості, які заробляють мільйони після смерті

6 лет назад 0

Деякі знаменитості настільки прославилися, що й після смерті приносять своїм спадкоємцям нечуваний дохід. Журнал Forbes склав рейтинг із 13 відомих мертвих особистостей, які за останній рік "заробили" найбільше.

П'ятий рік поспіль перше місце в рейтингу Forbes займає Майкл Джексон, пише 24tv.ua

1 місце. Майкл Джексон – $75 млн

За останній рік Майкл Джексон, який помер у 2009 році, заробив $75 млн. Таку суму спадкоємцям короля поп-музики принесли його частка в музичному каталозі EMI, а також пісня Джексона, яку Cirque du Soleil використав для свого шоу в Лас-Вегасі.

2 місце. Арнольд Палмер – $40 млн

Гольфіст Арнольд Палмер помер у 2016 році і за рік після смерті зумів заробити $40 млн завдяки брендовому одягу Palmer. Понад 400 магазинів продають речі під цією маркою в Азії. Крім того, AriZona Beverages щорічно випускає 400 млн банок напою Arnold Palmer за його рецептом.

3 місце. Чарльз Шульц – $38 млн

Художник-карикатурист Чарльз Шульц, який вигадав пса Снупі, приніс своїм спадкоємцям завдяки своєму творінню $38 млн за останній рік. А помер Шульц 17 років тому.

4 місце. Елвіс Преслі – $35 млн

Від смерті короля рок-н-ролу минуло 40 років, а він досі популярний. І цього року заробив ще більше, ніж торік – $35 млн проти $27 млн. Усе завдяки новому розважальному комплексу Elvis Presley's Memphis і готелю The Guesthouse, що нещодавно відкрився у Грейсленді – маєтку співака в Мемфісі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 світових знаменитостей, яких виховали прийомні батьки

5 місце. Боб Марлі – $23 млн

Боб Марлі помер у 1981 році, а його музика досі живе. Та прибуток приносить не лише вона, а ще й навушники й інша аудіотехніка під брендом House of Marley. Також гроші приносить компанія Marley Beverage Co., створена спадкоємцями співака.

Решта списку виглядає так:

6. Том Петті  (співак) – $20 млн

7. Прінс  (співак) – $18 млн

8. Доктор Сьюз  (дитячий письменник і мультиплікатор) – $16 млн

9. Джон Леннон  (музикант) – $12 млн

10. Альберт Ейнштейн  (фізик) – $10 млн

11. Девід Бові  (співак) – $9,5 млн

12. Елізабет Тейлор (акторка)  – $8 млн

13. Бетті Пейдж (фотомодель)  – $7,5 млн