Фермери на Херсонщині знищують свої кавуни

1 месяц назад 0

У селі Михайлівка Херсонської області фермери знищують непродані кавуни. Причиною тому є відсутність попиту на баштанні культури, які й так продають за копійки.

Про це пише 

Відповідні кадри поширили у мережі. На кадрах можна побачити, як чоловіки в полі викидають з вантажівки кавуни, які розбиваються об землю. Однак пізніше це відео видалили.

Цьогоріч ціна на баштанні надзвичайно низька. Гуртова ціна на кавуни становить 30-50 копійок за кілограм. Це, за словами фермерів, удвічі нижче за собівартість. Тому аграрії вважають, що вигідніше залишити кавуни на полі як добриво, ніж вивозити за безцінь.

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на такий вчинок фермерів. Люди пропонують інші варіанти — відвезти дітям в дитячі будинки, віддати пенсіонерам, або залишити на трасі, щоб забирали усі, хто бажає.

«Ні, повикидали, розіб’ємо, але добру справу не зробимо», — пишуть користувачі.

Натомість інші користувачі мереж зауважують, що фермерам потрібні кошти на пальне, щоб віддати врожай на благодійність. Та й у дитячому будинку, за їхніми словами, кавуни так просто не приймуть, адже потрібні всі документи.

В своєю чергу фермери пояснюють: «Ми посадили кавун, вклали тисячі гривень плюс свою працю, плюс нерви. Виявилися навіть не в нулі.
І ви ще будете розповідати, кому нам що везти? … Слідкуйте за собою, самі палець об палець не поворухнули, благодійники! Тут не знаєш за що прожити, а вони розповідають, що куди везти потрібно!».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.