Головні вантажі Херсонського порту

9 месяцев назад 0

За оперативною інформацією диспетчерської служби Адміністрації Херсонського морського порту загальний обсяг вантажообігу за 12 місяців минулого року становив майже 2,63 млн. тонн, що у порівнянні з 2020 роком менше на 7,8%. 

У загальній структурі вантажів за період з січня по грудень 2021 року експорт склав 1,65 млн. т, імпорт – 0,67 млн. т, каботаж – 0,3 млн. т. Слід зазначити, що каботажні перевезення збільшилися на 57,9% у порівнянні з 2020 роком.

До ТОП-п’ятірки вантажів за значним об’ємом перевалки увійшли: висівки пшеничні, шрот кормовий, будівельний пісок, ячмінь та дизельне паливо.

Також за минулий рік вдалось залучити до морського порту Херсон 166,5 тис. т нових вантажів, серед яких значна частка (60,12 тис. т) припала на корм кукурудзяний. Окрім того, до зазначеного переліку увійшли боби, деревина паливна, жом буряковий, клінкер цементний, кокс доменний, кокс, жито, висівки кукурудзяні, магнезія сірчанокисла, моноамонійфосфат, нітрофос, суперфосфат потрійний, труби металеві, щебінь гранітний тощо.

Протягом минулого року акваторію морського порту Херсон відвідали 648 суден, за цей час також оброблено 4 253 вагони.

Анатолій НІКОЛАЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.