Херсон вступає у новий рік без бюджету

3 года назад 0

Такий результат трьох етапної «бюджетної» сесії Херсонської міської ради: «за» прийняття бюджету міста (в його нинішньому вигляді) проголосувало 17 депутатів з 28 необхідних для його прийняття…

Нагадаємо, вперше депутати міськради зібралися 20-го грудня на сесію, де мали розглянути питання бюджету Херсона на наступний рік, продовжили засідання 21-го грудня. Тоді депутати не дійшли до обговорення і голосування за бюджет.

І ось, сьогодні, 26 грудня більшість депутатів Херсонської міської ради заявили, що за проєкт бюджет, у нинішній редакції, голосувати не будуть.

Як пояснив голова бюджетної комісії міськради: Руслан Рубан: "Цей бюджет було сформовано під комунальні підприємства. Багато заперечень від депутатів, рекомендації бюджетної комісії не враховані. Треба допрацьовувати бюджет. Цей бюджет сформований міським головою і виконавчими органами".

Натомість, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко сказав – бюджет змінювати не будуть: "Моя абсолютно принципова позиція – цей бюджет, який є на сьогодні, його треба розглядати і приймати. Досить витрачати все винятково на свої округи!".

Наступного разу для прийняття бюджету депутати Херсонської міської ради зберуться у новому році…

За матеріалами Суспільне UA


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.