![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/01/0446396bf06df73d2768a91bd65b12c1-749x450.jpg)
Херсонщина — на розвиток війська
2 года назад 0
Минулого року платники податків Херсонщини спрямували до державного бюджету 413 млн. гривень військового збору. У порівнянні з 2020 роком надходження військового збору збільшилися на 78,8 млн. гривень (+ 24%).
Про це повідомив керівник Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.
Він також нагадав, що об’єктом оподаткування військовим збором є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, орендна плата, купівля – продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.
Ставка збору становить 1,5% від нарахованої суми доходу.
Анатолій НІКОЛАЄВ.