Херсонщина трошки розбагатіла за рахунок нерухомості

6 лет назад 0

У Головуправлінні фіскальної служби Херсонщини  порахували, як саме поповнив гаманець області податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

"Нерухомість херсонців за минулий рік до місцевих бюджетів Херсонщини додала 42,7 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки" — повідомляють в ГУ ДФС.

Майже всю суму 36,2 млн. грн. або 84,8 відс. від загальної суми надходжень сплатили суб’єкти господарювання — юридичні особи області. Це на 16,3 млн. грн. перевищує минулорічний показник. Найбільший внесок у добробут херсонських громад внесли фізичні особи – громадяни, які перерахували за власне нерухоме майно 6,5 млн. грн. або вдвічі більше, ніж у 2016 році.

Фіскали Херсонщини завдячують усім громадянам області, які вчасно сплатили свої податкові зобов’язання до місцевих бюджетів та стали прихильниками практики, коли заможні мешканці своїми особистими коштами   сприяють соціальному розвитку територій на яких проживають. Сплачені податки — це добробут громад Херсонщини!

    Прес-служба Головного управління

 ДФС у Херсонській області