Херсонводоканал подарував друге життя насосній станції 1970 року створення

6 лет назад 0

Жителі Шуменською мають відчути покращання: насосну станцію на Полтавськиій оновили.

У лютому 2018 року на насосній станції каналізації №7 (вул.Полтавська, 96) фахівцями Водоканалу були завершені роботи із заміни другого насосу для перекачування стічних вод згідно з планом робіт з модернізації КНС-7, яка почалась у жовтні 2017 року.

 

Оновлення насосно-силового обладнання на КНС-7 було викликано моральним та фізичним зносом старого обладнання, арматури та трубопроводів, які експлуатуються з перевищенням нормативних термінів, що могло привести  до небажаних  екологічних наслідків.

 

В цьому році було замінено ще один насос з електродвигуном потужністю 250кВт на новий з потужністю 160кВт від фірми «GRUNDFOS», встановлено засувку типу HAWLE. Обладнання придбано за кошти  Водоканалу в рамках реалізації інвестиційної програми. Вартість насосу –1085 тис.грн.

 

Заміна другого насоса дозволить знизити споживання електроенергії на 10-15%, а також забезпечить надійну роботу станції з почерговим режимом роботи насосів, що надасть можливість без перешкод виконувати профілактичні ремонти, а також запобігти передчасному зносу  запірної арматури та трубопроводів.

 

Для довідки.

Насосна станція к аналізації  №7 збудована в 1970 році. Перекачує стічні води від житлової та промислової забудови Шуменського МКР та Житломасиву на міські очисні споруди каналізації.  Кількість насосів – 4. Глибина підвідного колектора — 4,5 м. Капітальний ремонт КНС-7 проводився в 1995 році. 

Джерело