Хто на Херсонщині отримає субвенцію на розвиток територій

2 года назад 0

Бериславському району не виділили жодної копійки.

Майже 1,7 млрд гривень з державного бюджету розподілив місцевим бюджетам Кабінет міністрів України. Таке розпорядження прийняли на засіданні уряду 19 травня. Всі ці кошти підуть на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Субвенція ця особлива. Як відомо, пропозиції щодо її розподілу місцевим бюджетам надають народні депутати України та облдержадміністрації.

Кого ж саме слуги народу вирішили підтримати цього разу?

Обласний бюджет Херсонської області — отримає 3,3 млн грн на капремонт поліклінічно-діагностичного відділення КНП “Обласна лікарня відновного лікування”.

Каховський район:

Чаплинська громада — 1,44 млн грн на 2 апарати штучної вентиляції легень КНП “Чаплинська лікарня”.

Зеленопідська громада — 1,1 млн грн на капремонт покрівлі Дмитрівської гімназії.

Верхньорогачицька громада — майже 3 млн грн на капремонт покрівлі селищної школи.

Херсонський район:

Музиківська громада на придбання медобладнання для КНП “Музиківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини”: 8,3 млн грн на апарат для місцевої дарсонвалізації, 300 тис. грн на 3 датчики для УЗД-апарату, 14 тис. грн на лімфодренажний апарат для пресотерапії, 47 тис. грн на фармацевтичний холодильник, 620 тис. грн на УЗД-апарат та 9,6 тис. грн на офтальмоскоп.

Білозерська громада — 2 млн грн на капремонт центральної водомережі, 700 тис. грн на капремонт водозабірних свердловин.

Херсонська громада на будівництво автономного джерела опалення для Херсонської школи № 31 — 3 млн грн, на капремонт басейну та частини приміщень ясла-садка №85 — 4 млн грн, на капремонт приміщень актової та спортивної зали спеціалізованої школи №52 — 2 млн грн.

На придбання медобладнання для КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. О. Лучанського”: 122 тис. грн на електрохірургічний коагулятор, 751 тис. грн на 8 моніторів пацієнта, 99 тис. грн на центральну станцію цілодобового моніторингу стану пацієнта, 28 тис. грн на монітор для ендоскопічної стійки.

Скадовський район:

Чулаківська громада 2,8 млн грн на капремонт покрівлі та часткову заміну вікон Пам’ятненської школи.
Лазурненська громада на капремонт зовнішнього освітлення с. Калинівка 945 тис. грн, с. Новософіївка — 1,9 млн грн, с. Петрівка — 762 тис. грн. На придбання та встановлення дитячих ігрових майданчиків у с. Новософіївка, Петрівка, Володимирівка, Новоросійське, Лиманське, Калинівка, смт Лазурне — 2,1 млн грн.

Генічеський район:

Іванівська громада — 3 млн грн на реконструкцію стадіону “Колос”.

Генічеська громада — 600 тис. грн на придбання 8 моніторів пацієнта та 8 функціональних ліжок для КНП “Генічеська центральна лікарня”.

Нижньосірогозька громад а — 3 млн грн на реконструкцію системи опалення з влаштуванням котла Вільненської школи.

Новотроїцька громада — 2,3 млн грн на капремонт корпусу №1 Новотроїцької школи І-ІІІ ступенів.

Бериславський район:

Нічого не отримає.

Олег БАТУРІН.