Китай закликав створити гуманітарні коридори для екпорту українського зерна Сьогодні, 13:48 23 Міністр закордонних справ Китаю Ван І вчора, 24.05.2022 року, закликав міжнародне співтовариство сприяти припиненню вогню в Україні, щоб забезпечити зелений доступ до експорту зерна. Ван І зробив цю заяву під час відеорозмови з міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок, повідомляє CGTN. Міністр сказав, що Китай готовий підтримувати координацію з різними сторонами для подолання продовольчої кризи, додавши, що КНР постійно надає екстрену продовольчу допомогу країнам, що її потребують. Сьогодні, 25.05.2022 року, у ЗМІ поширилися слова заступника голови російського МЗС Андрія Руденка про те, що російська сторона готова надати гуманітарний коридор для виходу суден з українських портів за умови размінування акваторій портів українською стороною. Крім того, Андрій Руденко зазначив, що вирішення продовольчої проблеми потребує комплексного підходу, у тому числі й зняття санкцій з російського експорту та фінансових транзакцій. В свою чергу, голова МЗС України Дмитро Кулеба під час Українського сніданку на Давоському форумі висловив сумніви щодо можливостей світової спільноти створити зараз гуманітарні коридори для експорту зерна з українських портів.

1 месяц назад 0

Міністр закордонних справ Китаю Ван І вчора, 24.05.2022 року, закликав міжнародне співтовариство сприяти припиненню вогню в Україні, щоб забезпечити зелений доступ до експорту зерна.

Ван І зробив цю заяву під час відеорозмови з міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок, повідомляє CGTN.

Міністр сказав, що Китай готовий підтримувати координацію з різними сторонами для подолання продовольчої кризи, додавши, що КНР постійно надає екстрену продовольчу допомогу країнам, що її потребують.

Сьогодні, 25.05.2022 року, у ЗМІ поширилися слова заступника голови російського МЗС Андрія Руденка про те, що російська сторона готова надати гуманітарний коридор для виходу суден з українських портів за умови размінування акваторій портів українською стороною. Крім того, Андрій Руденко зазначив, що вирішення продовольчої проблеми потребує комплексного підходу, у тому числі й зняття санкцій з російського експорту та фінансових транзакцій.

В свою чергу, голова МЗС України Дмитро Кулеба під час Українського сніданку на Давоському форумі висловив сумніви щодо можливостей світової спільноти створити зараз гуманітарні коридори для експорту зерна з українських портів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.