На Херсонщині цього року обіцяють реалізувати 16 проєктів “Великого будівництва”

1 год назад 0

Орієнтовна загальна вартість робіт — понад 240 млн грн.

16 проєктів президентської програми “Велике будівництво” у 2021 році збираються реалізувати в Херсонській області. Про це повідомив заступник директора Департаменту розвитку територій облдержадміністрації Іван Чорний.

За його словами, попередній перелік проєктів уже сформовано та надіслано до Міністерства регіонального розвитку громад та територій.

До цього переліку увійшли 4 проєкти освіти: школи в Каланчаку і Новій Збур’ївці, дитсадки в Херсоні і Іванівці, 4 проєкти спортивної інфраструктури: стадіони в Таврійську, Чорнобаївці, Іванівці та басейн у херсонському дитсадку, обласний Палац культури, проєкт з будівництва ЦНАПу в Новій Каховці.

“Також до програми включено 3 проєкти економічного розвитку: встановлення світлосигнальної системи ВВІ-1 на аеродромі аеропорту “Херсон”, будівництво комплексу з сортування побутових відходів у Бериславі, реконструкція каналізаційних очисних споруд у Генічеську. Включено й 3 проєкти з реконструкції закладів медицини: Херсонської обласної клінічної лікарні, обласної дитячої лікарні і обласної лікарні відновлювального лікування”, — повідомив Іван Чорний.

Орієнтовна вартість реалізації всіх вказаних проєктів становить 242 млн грн. Фінансуватися вони будуть коштом Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з держбюджету та місцевих бюджетів.

“Торік саме Херсонщина стала першою в Україні за темпами реалізації програми «Велике будівництво»! Спільними зусиллями всієї команди ОДА нам вдалося здати в експлуатацію 98% соціальних об’єктів та відремонтувати місцевих і державних доріг більше, ніж за останні роки разом”, — наголосив т. в. о. голови Херсонської ОДА Сергій Козир.

Олександр ПІТОЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.