На Херсонщині дурили державу під прикриттям паперової колотнечі

1 год назад 0

"Економія" на виконанні своїх зобов'язань перед державою дорого коштувала приватній фірмі в Херсоні. Її власники успішно продали кілька партій соняшнику, але постійно "забували" сплачувати з цих угод податок на додану вартість, заборгувавши у такий спосіб державі сотні тисяч гривень, пише Голос України.
При цьому ухиляння від сплати ПДВ комерсанти маскували численними змінами у звітності, намаганням її "уточнити" й по кілька разів "виправити" дані у накладних. Та саме ця "паперова колотнеча" змусила фіскалів придивитися до операцій фірми уважніше.
Перевірка виявила численні зловживання, тож господарській структурі нарахували 2,2 млн грн податку на додану вартість, ще й півмільйона гривень штрафних санкцій. Рішення її представники оскаржили, однак окружний адміністративний суд підтвердив обґрунтованість і законність висновків, зроблених під час перевірки.
Тож розрахуватися із бюджетом недобросовісним ділкам таки доведеться, підсумували в прес-службі Головного управлінні ДПС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.