На Херсонщині у 2020 році планують відремонтувати один автошлях за 136 млн грн

4 года назад 0

Нещодавно Уряд затвердив програму «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення». Згідно з цією програмою з державного бюджету виділять близько 31,5 млрд грн на ремонт українських доріг у 2020 році.

"Урядом вже затверджено перелік об'єктів з ремонту, реконструкції та будівництва доріг. Буде відновлено 1 345 км доріг державного значення та 3 711 погонних метрів мостів. Окрім доріг державного значення, будуть відновлюватись також і дороги місцевого та територіального значення. Наша ціль – відремонтувати 4000 кілометрів доріг за 2020 рік", — зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Згідно рішення Кабміну, з державного бюджету на будівництво й ремонт дорожньої інфраструктури у нашій області з державного бюджету буде виділено 139,1 млн грн.

Найбільше коштів з бюджету виділили на пункт "Об'єкти поточного середнього ремонту автомобільних доріг" — 136,7 млн грн. Ці гроші передбачені на ремонт міжнародної автомобільної дороги, яка проходить через Херсонську область — "М-14 Одеса — Мелітополь — Новоазовськ (на м. Таганрог)". Загалом буде відремонтовано 14,5 кілометрів дороги. Детальніше з тим, які ділянки цього автомобільного сполучення буде відремонтовано, ви можете подивитися на картинці:

Ще 2,4 млн грн з державного бюджету планують витратити на проектно-вишукувальні роботи дорожньої інфраструктури, яку будуть ремонтувати впродовж майбутніх років.

Антон КОСТЮК
Гривна