На окупованій території солярка все одно дорожча за бензин

8 месяцев назад 0

«Володимир Путін закликав уряд Росії оперативно реагувати на кризи з бензином , — повідомляє окупаційна агітка «Надднепрянская правда». — Президент відзначив, що недавно був різкий ріст на бензин і дизель всередині країни, через що уряду довелось застосувати низку екстрених заходів. Наприклад, обмеження на експорт бензину і дизелю».

Але насправді, якщо уряд рф щось і робив, то «стабілізація» на ринку палива на росії і в окупованих нею регіонах України відбулась досить нешвидко. Та і чи була вона, якщо солярка там і досі дорожча за бензин.

Зокрема, «губернатор» тимчасово окупованого Севастополя міхаіл развозжаєв написав у соцмережах: «Досягнуто домовленості про зниження цін на дизельне паливо і бензин у Севастополі. Починаючи 00:00 суботи, 14 жовтня, на заправках вартість дизелю складе 66,80 руб. за літр, 95-го бензину — 59,80 руб., 92-го бензину — 55,80 руб.» Для країни, де нічого, крім нафти і газу немає, якось дорогувато.

До речі, роспропагандисти пишуть про те, що «недавній ріст цін на дизельне паливо серйозно потряс Європу». А минулої зими, нагадаємо, ЄС мав, за їх словами, замерзнути без російського газу.

Богдан СТРАЖАК,