Понад 56 мільйонів витратили на Херсонщині із початку року на відбудову соцзакладів

3 недели назад 0

Найбільше бюджетних коштів витратили на відбудову опорної школи та сховища у Високопільській громаді.

Про це  перший заступник начальника Херсонської ОВА  Дмитро Бутрій, повідомляє .

​На відбудову освітніх, меди​чних та адміністративних закладів у звільнених громадах Херсонської були направлені державні кошти.
Тож, за словами посадовця, у  Високопільській громаді відремонтували будівлю опорної школи та побудували захисну споруду на її території. Витрати склали майже 30 мільйонів гривень. Також виділили понад 2 мільйонів гривень на розробку проєктно-кошторисної документації для медзакладів громади й 105 тисяч гривень – для освітнього закладу.

У  Велико Олександрівській громаді на ремонт навчального закладу витратили понад 1 мільйон 800 тисяч гривень, на адмінбудівлю – 12 мільйонів гривень та на відновлення амбулаторії сімейної медицини – 1 мільйон 900 тисяч гривень.  

Тривають ремонтні роботи й в освітньому закладі  Чорнобаївської громади . На їх виконання спрямували понад 3 мільйони 300 тисяч гривень. 

У  Березівській громаді на ремонт медзакладу спрямували понад 2 мільйони гривень. А на для центру безпеки у  Калинівській громаді – 1 мільйон 100 тисяч гривень

Ремонт адмінбудівлі  Кочубеївської громади  обійшовся у майже 800 тисяч гривень

Т​акож Дмитро Бутрій розпов​ів про ще одне нагальне питання – спорудження модульного містечка на Херсонщині для проживання переселенців. 

За його словами вже тривають фінальні роботи: підключають електрику, ставлять меблі й облаштовують пральні кімнати.

"Вже на початку червня плануємо переселити до містечка людей, які втратили своє житло через російську агресію", – сказав посадовець.