Суд відхилив позов до управління Північно-Кримського каналу в Херсонській області

6 лет назад 0

Кримські фермери подали позов в український суд на управління Північно-Кримського каналу в Херсонській області та Державне агенство водних ресурсів України.

Про це повідомляє qha.com.

Український суд відхилив позов кримського рибокомбінату, який зазнав через блокаду окупованого півострова збиток в розмірі 53 млн руб., до управління Північно-Кримського каналу в Херсонській області та Державного агенства водних ресурсів України. Кримські фермери заявили, що готують позов до Європейського суду з прав людини.

«У нас з самого початку не було ніяких ілюзій, і ми не розраховували на те, що в Україні цей позов буде розглянутий по суті. Ми припускали, що нас будуть "відфутболювати". Відповідно, суд відмовився приймати позов до розгляду, і ми подали апеляційну скаргу», — зазначив адвокат Олександр Молохов.

Молохов повідомив, що український суд відмовився приймати позов з тієї причини, що підприємство не сплатило у повному обсязі державне мито. За його словами, підприємства розорені та не можуть виплатити суму в 600 тис. руб. — повідомляє agravery.com

Фото: slovoidilo.ua (архив)