В окупованому Скадовську росіяни вже три місяці не платять мешканцям пенсій

4 недели назад 0

У Скадовську пенсії для мешканців похилого віку не виплачують вже третій місяць підряд, повідомляє Кавун.City, з посиланням на власні джерела в окупованій Херсонщині.

Місцеві жителі стверджують, що російські окупанти почали виплачувати пенсії мешканцям Скадовська на початку окупації, але цю практику припинили приблизно трьох місяців тому. Чи стосується це всіх пенсіонерів, чи лише окремої групи, залишається невідомим, але скарги на це надходять часто, що свідчить про системні проблеми.

При спробі отримати пояснення в окупаційних органах місцевої влади мешканцям відповіли, що їхніх даних немає у відповідних списках, проте характер цих списків залишається невідомим.

У Скадовську діють окупаційні клієнтські служби двох окупаційних пенсійних фондів — місцевого та «альошкінського», розташованого в Олешках. Проблеми з пенсійним забезпеченням також відомі і в Олешках, проте через відсутність офіційних органів для звернень мешканцям доводиться шукати допомогу у Скадовську, що ускладнюється поганим зв'язком через російські обстріли.