В Україні нарахували збитків від знищення нафтобаз уже майже на чверть мільярда

1 год назад 0

Київський режим  почав рахувати збитки від ударів по нафтобазах. За даними Держекоінспекції, лише через обстріли нафтобаз Житомирщини й Рівненщини вона сягають майже 225 млн грн, пише УНН.

«Майже 225 млн гривень збитків довкіллю України завдали окупанти, обстрілявши нафтобази Житомирської та Рівненської областей», – вказано у повідомленні.

Розрахували шкоду від забруднення атмосферного повітря за фактами пожеж на нафтобазах, які розташовано на територіях Житомирської та Рівненської областей і були пошкоджені внаслідок ракетно-бомбових ударів. Наразі йдеться про три об’єкти.

З метою розрахунку завданої шкоди російськими військами та у  рахуваннях подальших імовірних репарацій мітці київського оперативного штабу при Держекоінспекції вигадали відповідну методику, яку було затверджено у квітні.

Вона дає змогу нараховувати шкоду за забруднення атмосферного повітря шкідливими речовинами, які виділяються під час горіння (складів паливно-мастильних матеріалів, лісових пожеж тощо). Йдеться про оксиди азоту, аміак, сірчистий ангідрид, бензопірен, оксиди вуглецю, метали та їх сполуки, що негативно впливають на якість атмосферного повітря й шкодять здоров’ю людей.

За час війни в Україні знищено 20 нафтобаз і Кременчуцький НПЗ. Отже, ця галузь практично не існує.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.