В Україні досліджуватимуть ґрунти з використанням унікальної технології

3 месяца назад 0

Біотехнологічна компанія BTU та японська корпорація Harada Corporation підписали меморандум про співпрацю за напрямком відновлення та збереження родючості ґрунтів. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі BTU.

Для досягнення поставлених цілей сторони використовуватимуть ґрунтозберігаючі технології та методології оцінки активності та функціональної різноманітності ґрунтових мікроорганізмів, обмінюватимуться інформацією та висвітлюватимуть отримані результати з метою поширення ефективних рішень та методів діагностики ґрунтового біорізноманіття.

У рамках співпраці компанії зосередяться на дослідженні активності та різноманітності ґрунтових мікроорганізмів за допомогою унікальної технології BIOTREX. Ця передова методика дозволяє оцінити стан ґрунту та розробити ефективні стратегії його відновлення.

«Технологія Biotrex є дуже популярною в Японії та інших країнах світу, оскільки вона гарно демонструє позитивний вплив ґрунтозберігаючих технологій та практик, які сприяють відновленню ґрунтів. Компанія Harada Corporation та біотехнологічна компанія BTU вже понад 2 роки працюють у напрямку дослідження активності та функціональної різноманітності ґрунтових мікроорганізмів за технологією BIOTREX, демонструють дієві рішення для відновлення ґрунтового біорізноманіття та збереження здоров’я ґрунтів», — розповів Хіроюоші Начі, менеджер проєкту BIOTREX, Harada Corporation.

За його словами, підписання меморандуму сприятиме поширенню технології BIOTREX як нового інформативного індикатору призначеного для оцінки активності та функціональної різноманітності ґрунтових мікроорганізмів.

Як додав Владислав Болоховський, генеральний директор BTU, в співпраці з Harada Corporation компанія вже не одноразово досліджувала ґрунти — як українські, так і європейські й було відмічено кореляцію ґрунтового мікробіому залежно від застосованих регенеративних практик.

«Використання біопрепаратів виробництва BTU в технологіях господарства згідно з даним методом показало покращення індексу ґрунтового біорізноманіття та активності мікроорганізмів, що своєю чергою говорить про покращення стану ґрунту, адже мікроорганізми відіграють надзвичайно важливу роль у підтримці родючості ґрунту і здоров'я рослин. Впроваджуємо біотехнологічні рішення, проводимо достовірні дослідження та зберігаємо землю живою», — зазначив Владислав Болоховський.

  • На полях Чернігівщини провели дослідження щодо ефективності біопрепаратів на кукурудзі
  • Фахівці дослідили ефект мікоризації на сої
  • Чи ефективні біопрепарати на посівах соняшнику — висновки експерименту

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р.