В Україні жінки отримають до 15 000 доларів від уряду: заявки приймають до 31 липня

3 недели назад 0

В Україні жінкам нададуть грошову допомогу, максимальний розмір якої сягає 15 000 доларів. Йдеться про ініціативу Кабінету Міністрів, направлену на громадянок, які займаються підприємницькою діяльністю.

Цей грант передбачений для українок, які планують створення власного бізнесу або хочуть його розширити. Щоб претендувати на матеріальну підтримку, слід підготувати та надати установчі документи ФОП, приватного підприємства або ТОВ.

Заявки на участь у програмі "Створюй!" приймають до кінця поточного місяця — 31 липня.
Загальне фінансування проєкту складає 1 мільйон гривень. Він спрямований на розвиток українського малого та середнього бізнесу в галузі виробництва та переробки.
Названо умови для претенденток на виплати:- справа у зазначених сферах;- бізнес офіційно зареєстрований та діючий;- підприємства (приватні, ФОП або ТОВ), зареєстроване та працюють в Україні та беруть участь переважно жінки – понад 50%;- жінки не мають проводити свою діяльність на ТОТ (тимчасово окупованих територіях);- відсутність заборгованостей перед державним бюджетом та притягнень до кримінальної відповідальності за корупцію.

Щоб отримати грошову допомогу, слід заповнити відповідну форму на сайті програми. Кандидатки пройдуть відбір, до другого туру допустять лише тих, хто відповідатиме всім вимогам.
Буде проведено перевірку ділової репутації заявниць. Обрані жінки мають надати організаторам детальний план розвитку бізнесу та необхідні документи.
Грант можна витратити на наступні цілі:-навчання (до 30% гранту);-придбання програмного забезпечення;-купівлю, доставку та монтаж виробничого обладнання.