У Херсоні почався аудит діяльності міської лікарні

7 месяцев назад 0

Начальник Херсонської МВА  Роман Мрочко розпорядився провести аудит Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є.Колєбошина.

Так, з 10 листопада у Херсоні, згідно з розпорядженням начальника Херсонської МВА, почався аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів комунальним некомерційним підприємством "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Колєбошина" Херсонської міської ради за період з 1 січня 2021 року по листопад 2023 року.

Керівництво лікарні, згідно з розпорядженням, повинно забезпечити повний та безперешкодний доступ до документів та бухгалтерських облікових реєстрів, інформації та баз даних, що стосуються предмета аналізу, посадовим особам управління аудиту та контролю Херсонської міської ради.

Строк аудиту – до 22 грудня 2023 року.

Раніше повідомлялось про те, що на Херсонщині з приводу тендеру на Капітальний ремонт будівлі Великоолександрівського закладу дошкільної освіти No 2 Великоолександрівської селищної ради є звернення до Держаудітслужби від  Бритавської Катерини Сергіївни .
У зверненні йдеться про те, що це – "недоцільна витрата коштів під час війни. Капітальний ремонт ніяк не допомагає армії долати ворога.

До того ж робити ремонт, де в будь-який час може прилетіти російська ракета невеликої дальності і все звести до нуля, безглуздо. Ці кошти мають іти на потреби армії". 

Також повідомлялось про те, що у Херсоні почали надходити скарги від жителів громади щодо роботи комунального підприємства "Екополіс".

З підприємства постійно вивозилась в невідомому напрямку вторинна сировина, в тому числі металобрухт. 

Також до Херсонської МВА надходила інформація, що без обліку заїжджає авто, яке привозить сміття, а прилегла територія до підприємства завалена сміттям, яке не прибирається.

Тож було прийнято рішення провести аудит КП "Екополіс". Відповідне розпорядження було підписано начальником Херсонської МВА Романом Мрочком 23 червня 2023 року.