Загарбники продовжують красти врожай полуниці на Херсонщині

3 недели назад 0

«Наразі йде активне збирання полуниці на полях,  — повідомляє канал окупаційної адміністрації Новокаховського міського «округу». —  У цьому році через травневі холоди ця смачна ягода дрібніша, ніж у минулому, але холодна погода ніяк не вплинула на її смакові якості».

Смачну полуницю з полів окупованої Херсонщини вже їли і у Москві, і в інших російських містах. Про це пропагандистам окупаційного телеграм-каналу «Главное в Херсоне и области» розповів аграрій з Кучерявоволодимирівки Чаплинського «муніципального округу» Сергій Пуз. «Полуниця дуже смачна, вона неповторна /у порівнянні/ з іншими регіонами, — сказав він. — Херсон завжди славився кавунами і полуницею» . А ще додав, що вирощує ягоди без використання нітратів, і саме це, мовляв, дозволяє довозити їх цілими на ринки російських міст і в окупований Крим. Щоправда, забирають врожай майже за безцінь, добряче на цьому «наварюючи». Доїхавши з полів до Генічеська, ягода коштує 150-180 рублів, а у Криму її продають вже за 250 — 300 руб/кг.

Звісно, що забирають врожай і просто так. Хто з відмовить людині з автоматом? При цьому іноді прикриваються «благими» намірами. Так працівники окупаційного управління федеральної служби судових приставів частину полуниці з генічеських полів з’їли самі, а з частини спекли полуничний пиріг, який разом з азовською рибою відвезли окупантам на Запорізький напрям.

Борис ВИНОГРАДОВ,