Знову зрада? Очільник Закарпатської області відмовляється   постачати пальне в регіони, доки є дефіцит у властній області 

12 месяцев назад 0

Закарпатські трейдери відмовилися постачати пальне в інші регіони, допоки не буде забезпечено потребу Закарпатської області. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита.

І це, з його слів, навіть попри «надрентабельні пропозиції».

«Ми створили механізми та умови, завдяки яким імпорт нафтопродуктів з країн ЄС здійснюється максимально швидко, без штучних перешкод, бюрократії тощо. Усі постачальники працюють в одній команді на єдиний паливний ринок області з однаковими умовами та займають тут сьогодні 40%, що більш ніж у 10 разів перевищує частку до початку активної фази війни», — написав Микита.

Зараз кількість імпортерів дизпального і скрапленого газу з початку травня зросла вдвічі. Це не означає що сховищ та бензовозів стало більш теж удвічі. Звичайно інфраструктура відновлюється, але це процес  нешвидкий. Збільшилась кількість посередників що працюють «за долю малую».

І тому вихід на заплановані обсяги постачання говорити ще зарано, озвучивши прогноз, що він може відбутися у липні цього року.

Ситуація з постачанням бензину  напружена, оскільки європейську інфраструктуру орієнтовано на імпорт дизельного пального, а найближчі сусіди України – Польща, Молдова й Румунія — націлені на пріоритетне забезпечення внутрішнього попиту. Як, до речі, і вже трохи незалежне Закарпаття, що вирішує власні питання.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.