У Херсоні головну подію Дня Державного Прапора перенесли подалі від злощасного флагштоку

2 года назад 0

Голова Херсонської ОДА вважає, що нещодавно збудоване транспортне кільце буде найкращим місцем для розміщення державного прапора

Головна херсонська подія Дня Державного прапора України, церемонія підняття прапора, відбудеться не у Парку Слави, як зазвичай, а на проспекті адмірала Сенявіна, на транспортному кільці нової дороги на шляхопровід (мостоперехід).

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на допис у Facebook голови Херсонської ОДА Сергія Козиря.

Сергій Козир запропонував влаштувати новий флагшток саме на транспортному кільці на проспекті Сенявіна у відповідь на питання херсонців про те, як буде робитися благоустрій території біля кільця.

Це транспортне кільце досить-таки віддалене від центральної частини міста, де розташований Парк Слави, де раніше 23 серпня проводили церемонію підняття державного прапора України і де 20 серпня впав 70-метровий флагшток.

Козир також написав, що до завершення службового розслідування відсторонені від роботи заступник голови ОДА Едуард Науменко і заступник директора Департаменту розвитку територій Віталій Караваєв. Останній, до речі, під час падіння флагштоку у Парку Слави втратив автомобіль «Лексус», який до того ж не був задекларований чиновником.

Нагадаємо, флагшток, що впав у Херсоні, не підлягає відновленню.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.