Армія РФ 30 разів обстріляла Херсонську громаду. Шестеро поранені

1 год назад 0

З ночі російські війська обстріляли Херсон 30 разів. Били з артилерії, "Градів" та мінометів. Поранені шестеро людей. Четверо знаходиться у лікарні.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомила голова МВА Галина Лугова.

За її словами снаряди влучають в інфраструктуру, котельні, каналізаційні мережі, школи, садки.

"Обстрілами була пошкоджена ТЕЦ — на сьогодні, ремонті роботи завершені, почали підключати тепло в будинки. За декілька днів будуть підключені всі абоненти",  — каже голова МВА.

Як розповіла Лугова у місті працюють майже всі лікарні та одне пологове відділення — за січень та лютий в ньому народилось 11 дітей.

За даними МВА, з 20 листопада 2022 року територію Херсонської громади війська РФ обстріляли дві тисячі 328 разів. Загинули 90 людей, серед них дитина. Поранені 248 жителів, в тому числі вісім дітей.

"Обстрілами зруйнований 51 об'єкт інфраструктури, 73 навчальних заклади, 23 — медичних закладів, 1111 приватних, 576 багатоквартирних будинків та 11 гуртожитків", — розповіла керівниця МВА Галина Лугова.

Що відомо

  • На Херсонщині минулої доби, 25 лютого, через обстріли РФ загинули дві людини, семеро — поранені. Армія РФ 78 разів обстріляла Херсонщину, 13 разів — Херсон. Снаряди влучили в житлові квартали міста, приватні, багатоквартирні будинки та територію підприємства.
  • 23 лютого внаслідок обстрілів військ РФ у Херсоні пошкоджено магістральний трубопровід, який забезпечував опалення для близько 600 будинків.
  • У Херсоні рятувальники розгорнули вісім пунктів з генераторами та тепловими гарматами. В них можуть обігрітись містяни, які залишились без тепла через обстріл російських військ.