Армія РФ обстріляла ринок у Дніпровському районі в Херсоні, є поранена

2 месяца назад 0

Російська армія обстріляла ринок у Дніпровському районі в Херсоні. Поранена жінка, її доправили в лікарню.

Про це в Telegram  керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Пізніше голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, опублікував в Telegram відео наслідків обстрілу та повідомив, що поранена 45-річна продавчиня ринку. Вона перебуває в лікарні у стані середньої важкості. Внаслідок обстрілу знищені торговельні точки, пошкоджена аптека, вибиті вікна у навколишніх будинках.

Зранку 25 вересня російські військові скинули на Берислав чотири авіабомби. Троє людей загинули, є поранені.

Що відомо про обстріли Херсонщини 24 вересня 2023 року Упродовж доби на Херсонському напрямку армія РФ завдала авіаційних ударів в районах Берислава, Одрадокам'янки, Бургунки та Ольгівки.

З артилерії та мінометів російські військові обстріляли близько десяти населених пунктів. Серед них — Козацьке, Ольгівка, Токарівка, Дніпровське, Кізомис та Станіслав.

Російська армія завдала два удари керованими авіабомбами по Херсону і два — по Антонівці. Одна з керованих авіабомб впала на підприємство в Херсоні. Поранена жінка-охоронець, яка перебувала на території. Їй надали допомогу на місці.

Також військові РФ з артилерії вдарили по Корабельному району Херсона. Постраждало щонайменше четверо людей.

Російські військові з авіації атакували Берислав. Загинула жінка, її особу встановлюють. Поранені три людини: два чоловіки та жінка, їх доправили в лікарню та надають допомогу. Внаслідок авіаудару РФ по селу Львове — загинув 67-річний чоловік.