Армія РФ підтягує важку арттехніку та намагається вибити українські війська. Яка ситуація на Херсонському напрямку

4 месяца назад 0

За добу 21 грудня 2023 року на Херсонському напрямку українські захисники знищили чотири великокаліберні гармати російської армії. Також ліквідували 40 військових окупаційної армії РФ.
Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині Новини" повідомила начальниця координаційного пресцентру Сил оборони півдня України  Наталія Гуменюк .

За її словами, армія РФ намагається вибити українські війська з тих позицій, які закріпились на лівому березі: посилили використання FPV-дронів та збільшили використання повітряного простору.

"Вони продовжують свої штурми, але ці штурми переважні піхотні. Спостерігаємо, що війська РФ почали економити техніку, але підтягують важку артилерію і реактивні системи залпового вогню для того, щоб продовжувати тиск на місцевих жителів та зупинити наміри ЗСУ та Сили оборони просуватись на цьому напрямку" , — сказала Гуменюк.

Керівниця пресцентру Сили оборони півдня каже, що російські війська намагаються не підпускати так близько техніку, де її можуть уразити українські воїни.

"Але українська армія продовжує вишукувати ті місця, де концентрується та базується техніка РФ та завдають ударів по місцях її скупчення та розташування російського особового складу. Контрбатарейна боротьба триває і вона досить ефективна" , — заявила Гуменюк.