Батальйон TERRA показав кадри танкового бою на Херсонщині: один з укріпрайонів ворога розбито

9 месяцев назад 0

ЗСУ продовжують контрнаступальні дії на Херсонщині: просування супроводжується важкими боями на окремих ділянках. Відео одного з таких боїв, переможцями з якого вийшли українські бійці, оприлюднено в мережі.

Відео танкового бою  19 вересня на офіційному ютуб-каналі батальйону TERRA, який зараз воює на південному фронті. За декілька годин ролик зібрав майже 70 тисяч переглядів і понад 4,5 тисяч вподобайок.
" Підрозділ TERRA бере участь у наступальних діях на Херсонському напрямку. Під час просування наших сил ворог вивів на вогневу позицію три танки Т-72, які були помічені, і по яким було відкрито вогонь з артилерії. Після першого пристрілочного [удару], другий влучив на відстані 30 метрів від цілі. Ворожі танки відступили, що дало можливість продовжувати наступальні дії ", –  бійці.

В кінці відео також показано влучний удар по позиціях противника й один з розтрощених украпрайонів росіян.Зауважимо, точна дата і локація зйомки невідомі. Попередньо, судячи з ландшафту і пейзажів, ідеться про ділянку в районі населених пунктів Лупареве – Олександрівка – Станіслав уздовж Дніпровського лиману на кордоні Херсонської та Миколаївської областей. Наразі зона між Лупаревим та Олександрівкою позначена на мапі Deep State, як "сіра", де тривають бої і статус якої поки невизначений.Нагадаємо, 19 серпня активіст українського партизанського руху опублікував короткий опис ситуації на Херсонщині. Згідно з його даними, росіяни виходять з деяких населених пунктів неподалік від лінії фронту, однак це не означає, що вони відступають.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.