Безхатченки Херсона гріються, пожежні гасять

6 лет назад 0

У покиненій будівлі на вул. Консервній вогонь охопив понад 200 м. Пожежні причини займання встановлюють, місцеві ж кивають на БОМЖів.

20 жовтня о 15:30 год. до оперативно-диспетчерського пункту ГУ ДСНС України у Херсонській області надійшло повідомлення про пожежу у покинутій двоповерховій будівлі, що знаходиться у пров. Консервний в м.Херсоні.

 

— Відразу за вказаною адресою було направлено два відділення 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини Дніпровського району м.Херсона. По прибуттю на місце події рятувальники встановили, що в будівлі горять старі речі поломані меблі та сміття на площі 200 кв.м. Бійці відразу приступили до гасіння вогню. Через сорок хвилин пожежу було локалізовано, а о 17:55 год. остаточно ліквідовано. Рятувальники не допустили розповсюдження вогню сусідні діючі приміщення та будівлі. Загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі встановлюється, — йдеться у повіджомленні, поширеному на сторінці ГУ ДСНС у соцмережах.

 

Випадок неоднозначний, а втім показовий: чим холродніше ставатиме, тим більше ризику створюватимуть покинені будівлі та недобудови, яких безліч у Херсоні. І навіть якщо місцеві мешканці повідомлятимуть поліцію про самоселів у таких будівлях, статистика надзвичайних ситуацій не надто вирівняється. Безхатні люди поповнять її або статистикою обморожень, переохїолоджень та смертей, або ж пожежами й учадіннями.

Проблема потребує  комплексного підходу.

за інф. ГУ ДСНС області