Близько 100 російських військових помітили на вокзалі під Генічеськом: рушили в бік Криму

2 месяца назад 0

Планова ротація, відведення частини військ у резерв чи обманні маневри? Групу російських службовців зафіксували на фото на залізничній станції у Новоолексіївці під Генічеськом: самі солдати пояснили, що в них начебто закінчилився термін контракту. Вони рушили з Херсонщини до Криму.
Достовірність оприлюдненої 16 жовтня у соцмережах світлини та її точну геолокацію  проєкт GeoConfirmed.
На фоні можна роздивитись колону військової техніки та, за попередніми підрахунками, близько 100 одиниць особового складу ворога.

Мешканці Новоолексіївки також повідомили, що до міста прибули багато російських військових. За словами місцевих жителів, у них начебто закінчився контракт і вони мають намір повертатися до рф через Крим.
Утім, як зазначають експерти, таке пояснення викликає сумніви, оскільки в росії на нормотворчому рівні було ухвалено рішення про автоматичне продовження контрактів з військовослужбовцями. Тож, імовірно, це – лише "легенда" для місцевих. А частину росіян насправді відводять для відновлення боєздатності на Кримський плацдарм.
Нагадаємо, росіяни намагаються відновити трафік Керченським мостом: залізниця працює не на повну потужність, але про припинення постачань казати зарано. Крім того, на самому півострові в районі Армянська й Чонгару накопичено значні військові резерви та близько 1000 одиниць техніки.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.