Де саме було знищено судно з командним пунктом рашистів та звідки воно взагалі там взялось

3 месяца назад 0

Командний пункт на закинутому судні, що прибило до берега — наразі найбільш екзотичне місце обране ворогом для таких цілей

Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук подякував українським льотчикам, які завдали високоточного удару по ворожому пункту управління, який знаходився у доволі екзотичному місці — цивільному вантажному судні, яке прибило до берега.

Удар було завдано потужним авіаційним боєприпасом, можливо французькими , які нещодавно були отримані Україною від Франції. В результаті надбудова корабля була розтрощена.Й попри те, що місце удару не розкривається місце подій відносно легко відновити, бо мова йде про Дніпровський лиман поряд із селищем Виноградне.
Також завдяки загальнодоступним супутниковим знімкам можливо встановити коли саме це судно з'явилось у цьому місці. Мова йде про період між 3 та 8 червня 2023 року.
Враховуючи події які у той час відбувались — до берега це судно прибило після підриву окупаційними військами .

Таким чином це судно весь цей час знаходилось на контрольованому ворогом лівому березі Дніпра у приблизно 6 км від найближчої точки правого берега Дніпровського лиману. Але після удару Повітряних сил, навряд чи ворог зможе його використати.

Також застосування саме авіаудару може бути ознакою того, що на цьому судні несподівано з'явилась якась важлива особа, тобто удар необхідно було завдати у дуже короткий час та максимально потужний. А у цьому районі не було інших засобів ураження необхідної могутності.