Державному реєстратору повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем

3 года назад 0

Херсонською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру державному реєстратору у вчиненні кримінального правопорушення за фактом незаконної реєстрації права власності на нежитлову будівлю торгівельного центру у місті Херсоні.

Встановлено, що державний реєстратор однієї з сільських рад Херсонської області, в порушення діючого законодавства, здійснила реєстрацію недобудованого торгово-офісного центру, який зводився без дозвільних документів та не введений у експлуатацію.

Про це повідомляє Херсонська місцева прокуратура.

У подальшому здійснила поділ об’єкту на дві адреси.
Унаслідок таких дій, Херсонську міську раду, як власника земельної ділянки, розташованої під об’єктом самочинного будівництва, позбавлено права користування та розпорядження частиною земельної ділянки площею 0,07073 га, а територіальній громаді спричинено матеріальну шкоду у сумі 786 270 грн.

Наразі слідчим ініційовано питання про відсторонення від посади державного реєстратора та накладення арешту на її майно.
Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 3 ст. 365-2 КК України (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги, що спричинило тяжкі наслідки).

Санкція статті передбачає покарання на строк від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна або без такої.

Досудове розслідування триває.