Другої «керченської трагедії» нам не треба — замінування гуртожитків херсонського аграрного університету не підтвердилося

5 лет назад 0

Сьогодні близько 10:00 на електронну адресу Головного управління Національної поліції в Херсонській області надійшов лист з інформацією про замінування гуртожитків аграрного університету. Проведеною перевіркою вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Для перевірки інформації виїхали представники усіх екстрених служб. Охорону публічного порядку та безпеки громадян здійснювали 20 поліцейських. Із адміністративних будівель університету були евакуйовані близько 1000 чоловік.

Вибухотехніки та кінологи обласного главку поліції ретельно обстежили внутрішні приміщення та прилеглу до навчального закладу територію. Жодних вибухонебезпечних предметів та пристроїв не виявлено. Інформація про замінування не підтвердилася.

Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення — ст.259 Кримінального кодексу України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності». Працівники поліції вживають заходи щодо встановлення особи псевдомінера.

Відділ комунікації поліції Херсонської області