Два турецькі судна пошкоджені при ракетному ударі РФ у порту Херсона

3 дня назад 0

Судна Ferahnaz і Tuzla перебувають в порту Херсона близько року. Обидва кораблі застрягли тут через війну.

У середу, 25 січня, турецькі ЗМІ повідомили про два кораблі, які напередодні постраждали через ракетні обстріли Росії. Один із них охопила пожежа.

Про це  Veryans Tv.

Турецьке судно Tuzla під прапором Вануату, яке стояло в Херсонському порту України, потрапило під ракетний удар. Окрім цього корабля, пошкоджено також корабель Ferahnaz.

Офіційний представник судноплавної компанії, до якої належить судно Ferahnaz, Хюсейн Чебі сказав: "Бомба була скинута на порт вчора. Турецьке судно, яке стояло поруч, загорілося".

За його словами, судно Ferahnaz так само, як і Tuzla, перебуває в порту Херсона близько року, де обидва кораблі застрягли через війну.

"На наш корабель потрапили тільки уламки шрапнелі, які завдали незначної шкоди. Однак, ми дуже засмучені та стурбовані, оскільки боїмося, що удар, який сьогодні прийшовся на цей корабель, завтра може потрапити і на наш" , — додав представник судновласника.

Хюсейн Чебі сказав, що не володіє інформацією про постраждалих чи загиблих людей внаслідок обстрілу та пожежі на кораблі.

Повідомлення про цей інцидент він отримав від капітана корабля Ferahnaz, який стежить за подіями у безпечній зоні.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.