Двоє підлітків на Херсонщині магазин обібрали

2 года назад 0

Магазин у рідному селі «почистили» двоє неповнолітніх на Херсонщині. У селі Чистопіллі Верхньорогачицької територіальної громади вночі хтось зламав двері торгової точки, яка не працювала вже два роки. І витяг звідти не абищо, а масивний твердопаливний котел. Конструкція була завбільшки з метр, і вагою не в один десяток кілограм, тож спершу селяни висунули припущення, що тут постаралися цілком дорослі крадії. Та коли співробітники служби кримінальної поліції з Верхнього Рогачика опитали свідків, один з них пригадав: того вечора біля закритого магазину крутились якісь малолітки. Потім оперативники встановили особи цих хлопців віком 14 і 16 років та їх домашні адреси.

Підозрюваним почали задавати питання, де вони були тієї ночі, і чим займалися. Та підлітки (до речі, вихідці з порядних та благополучних родин) викручувалися недовго – визнали свою причетність до крадіжки, і показали місце, де сховали котел. Масивний опалювальний прилад вони далеко не винесли б, тож один з співучасників «позичив» у батька без його відома мотоцикл. І вже ним перевезли здобич у двір родини власника мотоцикла, аби потім здати її на брухт, а гроші прогуляти. Та не вийшло: злочин розкрили наступного дня після його скоєння.

Начальник підрозділу Національної поліції у Верхньому Рогачику Андрій Третянк поінформував, що старший з злодіїв уже досяг віку притягнення до кримінальної відповідальності за подібні злочини. А крадіжка з проникненням до чужого приміщення – злочин тяжкий, і за нього суд може призначити винуватцю від трьох до шести років позбавлення волі. Хіба що з огляду на першу судимість, підлітка не відправлять до колонії, а нададуть випробувальний термін. Стосовно молодшого спільника крадіжки з магазину, то його подальшу долю ще буде вирішувати прокуратура.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.