![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/10/df755a64a21f9c0b461fdafa480b5231-723x450.jpg)
Гоп-стоп по-херсонські
7 лет назад 0
До Дніпровського відділення поліції звернувся 32-річний місцевий мешканець.
Чоловік повідомив, що опівночі в районі кафе «Берізка» невідомий чоловік шляхом застосування фізичної сили заволодів у заявника грошима в сумі 2500 гривень і двома мобільними телефонами, — повідомляє ГУНП у Херсонській обл у Фейсбуці.
На пошуки грабіжника орієнтований особовий склад поліції.
Проводиться перевірка