![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/03/29c6f9533f78235b9733db01b127c7fe.jpg)
Херсонець пригостив дівчину алкоголем та потрапив на лаву підсудних
6 лет назад 0
Херсонець уникнув відповідальності за адміністративне правопорушення. Він купив неповнолітній алкоголь. Справу розглянув міський суд.
Сталося це в ТРЦ "Фабрика". Чоловік пригостив 17-річну дівчину алкогольним напоєм «Гараж», чим вчинив правопорушення, передбачене статтею 180 КУпАП ( "Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння"). В судовому засіданні порушник свою вину не визнав, вказавши, що не знав скільки років дівчині, оскільки на той момент вони тільки познайомились.
Суд постановив закрити адміністративне провадження відносно чоловіка в зв'язку з малозначущим правопорушенням.