Херсонський рибоохоронний патруль продовжує виявляти заборонені знаряддя лову

2 недели назад 0

У період з 31 травня по 06 червня Херсонським рибоохоронним патрулем зафіксовано 7 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Зокрема, складено 5 актів вилучення безхазяйного майна на виявлені заборонені знаряддя лову, власника яких не вдалося встановити та 2 протоколи за грубі порушення у сфері рибальства, а саме лов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову (ч. 4 ст. 85 КУпАП).

«Протягом даного періоду рибоохоронні патрульні вилучили 19 од. заборонених знарядь лову, загальною довжиною майже 1100 м. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 25 373 грн та попереджено 189 940 грн. Також державними інспекторами рибоохоронного патруля щоденно, виконуючи свої службові обов’язки на підконтрольних водоймах Херсонської області, перебувають під ворожими обстрілами, ризикуючи своїм життям!» — наголосив  начальник Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Херсонській області Володимир Кучер.

Так, 6 червня близько 11 години дня рибпатрульними під час проведення рибоохоронного рейду в акваторії р. Інгулець, біля с. Запоріжжя Бериславського району Херсонської області виявлено факт грубого порушення Правил рибальства. Громадянин незаконно ловив рибу з берега забороненим знаряддям лову – павуком з мисини. У такий спосіб порушник наловили 5 екз. карася сріблястого, чим завдав 7 905 грн збитків рибному господарству України.

Також рибоохоронці в заповідній зоні Національного природного парку «Нижньодніпровський» очистили акваторію водойми від заборонених знарядь лову. Під час проведення рибоохоронного рейду з водойми вдалось вилучити 7 мисинових сіток та 1 частковий ятір, в яких знаходились водні біоресурси: 84 од. карася сріблястого, 6 од. окуня, 4 од. молоді сазана, 2 екз. краснопірки та 1 екз. рака, які повернуто до природного середовища в живому та неушкодженому стані, чим попереджено їх загибель та нанесення збитків рибному господарству України на суму 177 241 грн. Прийнятими заходами власника майна встановити не вдалося, про що складено відповідний акт.Бережіть себе та своє життя!
 
Херсонський рибоохоронний патруль продовжує виконувати свої обов’язки в умовах воєнного стану та надзвичайної ситуації техногенного характеру та закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись  природоохоронного законодавства. Якщо Ви стали свідком правопорушення – прохання терміново повідомляти про це за номером телефону «гарячої» лінії (050) 012-35-73.